Sanatçı Başvurusu

KURALLAR

  1. Başvurunuz kabul edildikten sonra çalışmalarınızı koleksiyon olarak yüklemelisiniz. İçerisinde en az 10 tane çalışmanın olduğu aynı tarzdaki koleksiyonların orjinal çalışmalarını üzerinde isim veya watermark bulunmadan göndermelisiniz. Aynı tarzdan kastımızı anlamak için kategorilere göz atabilirsiniz.
  2. Çalışmalarınız başka bir yerde yüksek çözünürlükte paylaşılmıyor olmalı. Yani hem burda satıyım hem de kendi sitemde 2000piksel büyüklükte herkese gösteriyim olmaz.
  3. Çalışmalar Poster Fabrikası ekibi tarafından kabul edilmek zorunda. İstediğiniz zaman otomatik olarak çalışma ekleyemiyorsunuz. Bunu yapmamız esas sebebi sitenin kalitesini düşürmemek.
  4. Satılan her poster anlık olarak size verilen panelde gözükür ve komisyon bedelinize artı kazanç olarak eklenir. 4 Farklı boyuttaki poster büyüklüklerinden hangisi veya kaç tane satılırsa bu kadarı komisyonunuza eklenir.
  5. 15 günü geçmemiş satışlar kazancınızda gözükür ama bu parayı alamazsınız. 15 gün geçtikten sonra bu kazanç kesinleşmiş kazanca dönüşür ve hesabınıza eklenir. Bunun sebebi iade ve iptallerdir. Eğer 15 gün içinde müşteri posteri geri iade ederse bu kazanç hesabınıza eklenmez. İptal ve iade edilen posterler yine sizin panelinizde gözükür.
  6. Poster ebatına göre aldığınız komisyon ücreti sabittir. Bunu başvurunuz kabul edildikten sonra sizinle paylaşacağız. Ancak şunu bilinki yapılan masraflar ve vergiler çıkarıldığında bir posterden hakettiğiniz oranı alırsınız.
  7. Çalışmalarınızı sitemize eklediğinizde satış haklarını da bize vermiş olursunuz. Sonradan “bu posteri satmak istemiyorum” gibi geri alma işlemleri yapılmaz. Aynı şekilde biz de yeter artık çok kazandın bu posterden demeyiz tabiki. Satıldığı sürece kazanmaya devam edersiniz.
  8. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için [email protected]’a mail atabilir veya diğer sosyal ağlardan ya da sitedeki canlı destekten bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşamayacağınız tek yol dumanla haberleşme olabilir.
Whatsapp Destek Hattı 09:00-18:30